| brunett3 a întrebat:

Am cunoscut un baiat de 1 saptamana. si stam km la 20 de km distanta si nu ne putem vedea decat in vacantze. Insa am auzit ca a plans dupa mine.
E normal? Ce pareri aveti?

2 răspunsuri:
| ana1995 a răspuns:

Pai daca e baiat mai timid, e posibil. Nu stiu, poate chiar tine la tine foarte mult. Sau e mai sensibil baiatul. Sper ca ti-am putut fi de ajutor. -Ann'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a plans dupa tine, mai bine uita-l! probabil e un fatalau care nu a avut niciodata o prietena sau o fi afectat de ceva dar in orice caz nu ar trebui sa fii cu el sau sa ii dai sperante... nu e bine in primul rand pentru tine, trebuie sa te respecti si sa ai prieteni pe masura ta :d sper ca ti-am fost de ajutor, bafta!