| XoxoStyle a întrebat:

Am cunoscut un baiat in urma cu o luna, intr-un cerc de prieteni. Pe moment mi-a placut de el, dar n-am facut rost de datele sale. Peste 3 saptamani, un amic de-al meu a adus in dicutie numele lui, iar eu l-am intrebat cate ceva de el si mi-a dat id-ul lui. Am vorbit de catvea ori, mi-a facut mare placere sa vorbesc cu el. Si am ajuns la concluzia ca il plac chiar foarte mult. Dar acum nu stiu daca el ma place. :-s Ce as putea sa fac in acesta situatie. Astept sfarturi!

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Dai ignorelaughingsi daca te cauta cu alt id te place. te-am pwpathappy

| » Iµliaña « a răspuns:

Propune-i sa va intalniti si vezi cum reactioneaza.happy

| cristiannn_8836 a răspuns:

Uite, eu sunt baiat si am trecut printr-o chestie asemanatoare... ce am facut? pur si simplu am intrebat-o, si ghici ce, nu am pierdut nimictongue, eu zic sa il intrebi, ori pe mess, ori in realitate. daca te place iti va spunetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebal unde sta si intalitiva si daca observi ca se da la tini ijnseamna ca te place