| alynutza20gl a întrebat:

Am doi colegi in clasa, trebuie sa mentionez ca sunt noua in liceu si clasa fiind transferata si de cand sunt aici mereu ma tachineaza in sensul ca imi placea de un coleg (altul decat la care fac referire in mesajul meu)si eu au aflat si au scos vorbe cum ca as fii cu el si ma enerveaza asta pentru ca nu-s cu el, macar de as fii fost.si cei doi de care va ziceam sa zicem unu I.si celalalt A.in ore ma striga, zambeste cam ciudat si in pauze se tot plimba pe langa mine si se baga in seama cand nu te astepti. iar A.pe mess imi vorbeste fffff frumos iar la scoala doar imi bate unele apropouri referitoare la acel baiat de care imi placea.sad de ce? ce vor de fapt sa zica? ce da de inteles? astept raspunsurile voastre. pup.

Răspuns Câştigător
| ShineMe a răspuns:

Ori sunt niste disperati ori s-au plictisit si vor sa faca misto de tine ori te plac acei baieti si nu stiu cum sa ti-o zica in fata

3 răspunsuri:
| alynutza20gl explică:

Ms shine poate o fi si asta

| alynutza20gl explică:

Poate o fi asa mariri...winking

| mariri a răspuns:

Dupa mine te plac! dar raspundele si u cu aceeasi moneda