| Piscotel_5053 a întrebat:

Am doi pretendenti :unul frumos dar sarac, si celalalt urat dar bogat. ce sa facccccc?

Răspuns Câştigător
| florinflorin14 a răspuns:

Cel mai bine ia-l pe ala bogat. cu ala sarac n-ai nici un viitor.degeaba e frumos foc si e sarac lipit
funda?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ești de măritat?
Care te atrage cel mai mult? Gândești cu creierul sau cu inima?
Pa, pa.

| Visecolorate a răspuns:

Niciunu'. Pentru ca daca simteai ceva pentru unu' din ei nu puneai intrebarea (ceva serios vreau sa spun nu doar ca la ala iti place aspectu' si la celalalt banii). Si nu uita banii nu cumpara sentimente oh go on

| Swallow a răspuns:

Nu cred ca atit de mult conteaza banii happy Conteaza ca tu sa-l iubesti cu adevarat si el pe tine happy Eu nu m`as lega niciodata cu cineva de care sa nu`mi placa.Parerea mea e cel frumos dar sarac.Insa ce spunem noi aici nu conteaza-conteaza ce simti si alegi tu :* Fa alegerea corecta :*happy

| WooLove a răspuns:

O casa o ridici cu unu sarac, O casa deja ridicata si daca a cazut nu o mai ridici. Succes!

| Barblaster a răspuns:

I'al pe ala care consideri ca te place si ca te sadisface mai mult.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pacalestel pe cel urat sa se logodeasca cu tine si sa iti cumpere un apartament pe numele tau, un inel scump si o masina tare, apoi paraseste-l, nu o sa iti ia alea inapoi, si du-te cu ala sarac si frumos, vinde apartamentul si ia-ti altul ca sa nu te gaseasca ala urat, vinde si inelul si apoi casatorestete ca ala frumos. sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| MiK3L a răspuns:

Degeaba ai bani... daca femeii nu-i dai "cocosel". Pleaca la altu' care-i.da. Si poate ala mai modest.iti si da. ceea ce ai nevoie.nu numai sex. happy

| russyy a răspuns:

Stai cu ala care te iubeste

| alliss a răspuns:

Depinde si de caracter. Eu as alege frumos dar sarac si care sa ma iubeasca. decat unul bogat care sa-si bata p.l de mine...

| ancutzika27 a răspuns:

Cauta unul frumos, destept si cu bani! Doar nu te multumesti cu jumatati nu?

| Miii a răspuns:

Daca esti profitoare de aia. pe cel bogat. dar eu ti-l recomand pe ce-l frumos si sarac. Tu stai cu el pentru bani sau pentru ce?

| YourSweetAngel a răspuns:

Pai ia-l pe acella care ti mai mult cel care te respecta si te va iubi nu te gandi ca cel urat e bogat si poti profita de asta pentru ca nu sti cu se intoarce roata si nici ca cel sarac e frumos pentru ca frumusetea e trecatoare sper ca team, ajutat. fundabatting eyelashes

| sdasfgasgaads a răspuns:

Da ce esti tu print si cersetor?

| Hugo001 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il alegi pe cel cu care te inteleg bine...Adica cu cel sarac daca te intelegi foarte bine nu cred ca mai conteaza averea.iar cu cel bogat daca stai pentru bani si nu-ti place de el sau nu te intelegi cu el mai bine lipsa...de fapt tu sti ce simti.ascultat-i inima happy fundita?batting eyelashes