| anonim_4396 a întrebat:

Am două întrebări pentru fete și femei.
Dacă ați părăsit un băiat sau bărbat pentru altul, in viitor ce v-ar putea face sa regretați că l-ați părăsit?
Daca cel pe care l-ați părăsit ar ajunge peste 5 ani bogat, faimos, ar arata bine fizic și ar fi un om respectat și un caracter de urmat, asta v-ar face sa regretați că l-ați "pierdut"?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-am parasit inseamna ca am avut un motiv foarte serios sa o fac si nu m-as mai intoarce niciodata acolo unde nu mi-a fost bine si evident nu as avea de ce sa regret miscarea asta.

Bogatia si faima cuiva nu m-au interesat niciodata si as avea nici cel mai mic regret ca l-am parasit, fiindca probabil ca om este zero, de aceea nu as da doi bani pe el sau averea lui.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Probabil că spui asta pentru că urăști bărbații
Cred că în Realitate te-ar deranja să îl vezi pe cel părăsit de tine, realizat și un om de succes

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt maritata baiete si imi iubesc foarte mult sotul, fiind impreuna cu el de foarte multi ani.

Inca nu m-a parasit nimeni si nici nu cred in razbunarile unui grasan frustrat, care este respins de femei.
I-as recomandat grasului sa puna mana serios sa slabeasca ca nu este sanatos si nici estetic, in plus este patetic cu 5cm de cuc.
In caz de nu stiai: la grasi cucul se infunda in grasime, deci nici macar cu ce sa impresioneze fizic, nu ar avea un gras.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nici un barbat nu se poate schimba drastic in 5 ani de zile laughing
Aia este doar in imaginatia si orgoliul celui parasit, dar nu se va intampla asta in realitate, daca pana atunci a fost o nulitate sau un misogin si s-a comportat urat cu femeia care a fost nevoita sa-l paraseasca, cu siguranta nu se va schimba nici in 50 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Posibil că și raspunsul tau vine din imaginația și orgoliul tau de femeie.
Pai și în cazul în care cel părăsi nu a fost o nulitate sau un misogin, ba chiar a fost o persoana cu capul pe umeri, tot asta ai simți?
Eu totusi cred că în 5 ani se pot întâmpla multe

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

"Stai liniștit că nici un bărbat nu se poate schimba drastic in 5 ani de zile"
Nu cumva afirmația asta vine din orgoliul tau feminin?!
Nu cred că ești o entitate că sa definești cine se poate schimba sau cine nu.
Eu am pus întrebarea asta pentru că am vrut sa primesc răspunsuri obiective mai ales de la femei, dar se pare că tu nu prea îți controlezi orgoliul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesc din experinta de viata, nu din orgoliu.
Dar tu esti cel care vorbeste din frustrare bag seama, de aceea esti incapabil sa accepti un raspuns clar si corect de la o femeie.

| AdioTPU a răspuns:

Nu cred că mi s-ar întâmplă asta deoarece nu disprețuiesc pe nimeni și nu discriminez. Atunci când mă îndrăgostesc de cineva o fac pentru calitățile lui umane, nu pentru cele materiale sau sociale.

| Hypefox a răspuns:

Am putea regreta ca l-am părăsit doar daca actualul ar fi lache, gen mai rau fata de ceea ce am avut.

In acelasi timp, da, sunt si femei care daca au parasit pe cineva ce cu timpul ajunge respectabil si mai sus, ar vrea sa se întoarcă sau ar regreta ca n-a rămas.
E cu dus întors caci si daca nu l-ar fi parasit, nu ar fi devenit bogat. Gen orice se întâmplă cu un rost.