| pitic6 a întrebat:

Am facut dragoste cu iubita mea si am facut-o protejat la inceput si cand mi-am dat drumu am scos penisul din ea si cand l-am scos a iesit si prezervativul nu stiu daca am dat si in ea cu tot cu prezervativ oare se intampla ceva? si daca pe penis aveam putina sperma si l-am bagat in ea are nevoie? oare sa ramana? niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa se intampla atunci cand te imbraci cu ceva care nu-ti este pe masura. Cu siguranta ca fata nu avea nevoie sa-i bagi sperma in ea si exista intr-adevar "sanse" sa aveti surprize. Ca (si) sfat, roaga-te sa nu aveti ghinion!

| grab a răspuns:

Daca nu ejaculezi hotarat si barbateste cu toata raspunderea si capacitatea sansele sunt minime, DAR exista!

De aici incolo las-o pe ea sa afle daca e sau nu gravida, tu doar sustine-o sau suporta consecintele la fel de barbat ca si atunci cand ai cucerit-o/convins-o/platit-o.

Bafta!

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Nevoie sigur nu era! Totusi, nu imi pot da seama cum a iesit un prezervativ atat de usor, data viitoare cauta marimea potrivita pentru tine, nu cumpara XXL doar ca-sa o impresioneziwinking Cat despre riscul de sarcina...este discutabil, depinde de perioada ei, depinde "omuletii" tai. Oricum, pentru orice eventualitate, pune-o sa cumpere pilula de a doua zi cat mai repede. Bafta!

| corina000 a răspuns:

Poate sa ramana si daca aveai putina sperma, nu conteaza cantitatea. Sa faca un test de sarcina dupa ce trec 3 saptamani de la nefericita intamplare si sa mai faca unul dupa 4 saptamani. Data viitoare prinde prezervativul de la baza penisului sa nu mai treceti prin asa ceva.