| HabarnamJK a întrebat:

Salut TPU! Aseara am facut dragoste PROTEJAT cu iubita mea. Faza e CA, mi-am dat drumul ca orice om normal, stiind ca prezervativul e pus. Cand am scos-o am observat ca e in ea fara prezervativ. Dupa aceea, am scos-o din ea si am observat ca nu era in prezervativ. Oare o fi scapat? M-am uitat in prezervativ dupa act si am observat ca era in el sperma. Pareri?

Răspuns Câştigător
| lupulsugar69 a răspuns:

Daca s-a intamplat acum mai putin de 24 de ore ai putea sa iei de la farmacie pastila de a doua zi, ca sa fii sigur ca totul e ok. Chiar daca era sperma in prezervativ tot e posibil sa fii ajuns si pe langa.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma era in prezervativ, nu sunt sanse de sarcina. Pentru linistea ta, faceti un test de sarcina la 21 de zile de la ultimul act sexual. Acesta iti va indica daca este sau nu sarcina care te sperie.

| VoidEternal a răspuns:

Ori prezervativul era prea mare ori ai asteptat prea mult inainte sa iesi. Iti asumi niste riscuri daca faci asta.