| Denis2706 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietena mea protejat, numai ca atunci cand am vrut sa incercam si anal dupa cateva penetrari s-a rupt.
Cand am simtit ca imi voi da drumul am scos repede penisul.
Exista sanse sa fie insarcinata? Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Oare de ce ai scos tu repede penisul din anus? Daca ai procedat asa ai gresit deoarece ejacularea in anus este permisa oricand. Cat despre posibilitatea de a ramane o fata insarcinata ar trebui sa mai inveti.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de gaura.Va jucati cu focul voi astia.

| Denis2706 explică (pentru darrio2007):

M-am jucat cu focul, dar se pare ca am scapathee hee

| SorinTudor a răspuns:

Depinde in ce gaura ai nimerit laughing

| LadyLilith a răspuns:

Da, sansa ca o fata sa ramana insarcinata in cazul unei partide neprotejate sau cu prezervativ rupt exista intotdeauna. Insa, un sfat bun. Cand incercati anal, inainte sa-i penetrezi iar vaginul, schimba prezervativul. Anusul e plin de bacterii si nu e indicat sa folosesti acelasi prezervativ si in anus si in vagin. Ea poate sa ia ceva boala, vreo infectie.

| andraelena1234567890 a răspuns:

Nu, prin anus nu se poate ramane insarcinata!