| ubytzyka a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu deja de 3 ori pana acum, si nu mi-a curs sange deloc, dar prima data m-a durut un pic. din cate stiu de la al 3-lea act sexual himenul se rupe si ar trebui sa curga putin sange. aveti cumva idee dc nu a curs deloc? mersi pentru orike raspunshappywinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Există posibilitatea ca himenul tău să se fi rupt în alte condiţii (ca de exemplu la sport) sau să te fi născut fără. Sunt cazuri întâlnite. Nu ştiu dacă e obligatoriu să curgă sânge. Dacă vrei să te asiguri că mai ai sau nu mai ai himen mergi la un control la ginecolog.

| ShineMe a răspuns:

Pai ori ai un himen elastic ori nu stie el ce sa faca.Altceva nu se explica. Dar nu e o regula sa curga sange.Am auzit de cazuri in care nu a curs sange si s-au certat ca isi promisesera ca erau virgini si etc...

| Instinkt a răspuns:

Fara suparare 1 Poate o are el prea subtire
2 himenul tau e mai elastic
EU personal merg pe a doua, daca vrei raspuns klumea du-te la ginecolog

| myrazvy a răspuns:

Nu e oregula sa curga sange, sunt cazuri in care nu curge sange, ori himenul este prea elastic. ok in orice caz stai linistita nu e nimic grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca baiatul nu ti-a facut treaba buna, sau poate o avea prea mica. cam asta ar fi explicatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange cand m-am dezvirginat si acum am un copil

| ubytzyka explică:

Ms mult ca m-ati lamurithappy, am intrebat asta mai mult pentru ca era nedumerirea lui(si a mea putin) oricum ma bucur ca totul e okwinking. TGA sa stii ca subtire nu o arelaughing. deci mergi mai bine pe varianta a 2-a, ca dupa aceste raspunsuri si eu tot pentru varianta ta a 2-a optez.mersi tuturorwinking