| anonim_4396 a întrebat:

Am facut-o sex cu iubitul meu. ne iubim foarte mult. dar problema este ca atunci cand a impins m-a durut foarte tare si mi-a curs sange forte mult. i-am spus sa se opreasca. si sa oprit. mai sunt sau nu virgina?

7 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Ma amu sincer fara suparare sad, orice varsta ai avea, gandeste si tu inainte sa intrebi!, atata minte nu ai sa bagi mana sa vezi daca ti rupt himenu sau nu?rolling on the floor

| Danny a răspuns:

De obicei iti pierzi virginitatea cand intretii relatii sexuale cu o alta persoana, indiferent de sexul celeilalte persoane. (Cred ca este o definitie care acopera o arie mai extinsa decat doar virginitatea ti-o pierzi cand faci sex cu un baiat -pentru fete- si vice versa, pentru ca poti s-o faci si cu o fata si sa nu mai fii virgina)
Dar din moment ce spui ca ti-a curs sange, ti s-a rupt himenul si deci nu mai esti virgina din niciun punct de vedere ( poti fi virgina psihologic si fizic -cu himenul-, nu am vrut sa sune ca o insulta)
Mult succes!

| BOGDAN a răspuns:

Mai este o intrebare identica ...

| Rooby a răspuns:

Normal ca nu mai esti virgina

| AleeeeeE a răspuns:

Nu cred.

Daca spui ca ti-a curs sange, ti s-a rupt himenul.

Deci numai esti :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai esti virgina

| pbkbtttllll a răspuns:

Ai fost virginalaughing