| Alexxxandrafuk a întrebat:

laughing) Bună TPU! rolling on the floor
Este normal sa ma doară "domnișoara" după ce am făcut-o a doua oară cu prietenul meu pe care l-am întâlnit acum 2 săptămâni!? Nu am făcut nimic cu degetele dar tot ma doare
Trebuie sa făc un control sau exista ceva medicamente?
Dau Fundăă! Va rog ajutați-mă…

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja după prima oară nu mai e „domnișoară".
Probabil a trecut cam repede peste preludiu, care este esential intr-un raport sexual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te doare domnisoara, ce nume frumos i ai gasit, ca daca i spunea i vagin iti cadea, vagin asa se numeste in termeni medicali, dupa inceperea vietii sexuale este important sa mergi la medicul ginecolog sa te consulte sa o vada pe "domnisoara" laughing care de acum inainte numai este domnisoara chiar daca ai vrea, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce te doare mai fata?
Ce anume ai facut? Vorbeste clar ca sa iti putem raspunde clar,
ca domnisoare nu mai exista odata ce ai facut sex!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa te doară "domnisoara", atunci când iubitul tău a fost dur cu ea.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca te referi la "a doua oară" adica următorul contact sexual după dezvirginare, e normal sa mai doară puțin, mai ales daca ați făcut-o mai pe uscat si nu erai lubrifiată bine la "domnișoară". Nu prea e normal sa te doară după contact, in timpul contactului sexual da, dar după nu ar trebui sa te doară. Verifica cu o oglinda dacă e vreo rană acolo sau ceva, uită-te bine, daca observi ceva in neregula sau tot de doare dupa încă o zi mai bine mergi la un control ginecologic.

| BaiatulcuOnly a răspuns:

Consider ca... faptul ca te doare vagonul după un contact sexual, NU ARE NICI O TREABA CU VECHIMEA IUBITULUI TAU, asta ma duce spre un gând ca ori vrei sa te "lauzi"...ori ești doar un copil.
Da e normal sa te doara. Folosiți lubrifiant dacă nu te umezești natural destul. În plus, ai răbdare sa mai treacă timp sa se învețe corpul tău cu mărimea lui.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BaiatulcuOnly):

Alt timpitlaughing te doare vagonul, de unde veniti bă?