| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sax neprotejat dar nu a ejaculat in mine, exista sanse sa raman insarcinata chiar daca mi-a venit ciclu

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu. A folosit metoda coitului întrerupt, este o formă de protecție care are sub 50% siguranță. Mare grijă.
Pa, pa.

| Jony123 a răspuns:

Da, cei drept ai sanse mai scazute de a ramane insarcinata dar na... sunt mai mici, data viitoare nu mai fa sex neprotejat, risti foarte mult, nu doar o sarcina nedorita, ba chiar si bolo tot nedorite, desigur.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzz

| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu exista riscul acesta, dar de ce nu o faceti "cu cap"? De ce va riscati copilaria pentru cateva minute de placere? Crezi ca merita? Daca as fi in locul tau m-as gandi de doua ori inainte...

| Piticutsss a răspuns:

Fa'ti un test de sarcina daca ai dubii. Logic daca nu a ejaculat in tine si ti'a si venit, nu sunt sanse sa ramai :*. Dar ca sa te simti tu "libera" fa'ti un test. Nu e mult :*

| chelie91ptm a răspuns:

Nu se stie.

| Funditssa a răspuns:

Sa zicem 5 %! Dar protejati.vawinking data viiit love struck! mai bine pentru voiii!

| emiitzzy a răspuns:

Exista am intalnit cazuri in care le venea ciklu totul era normal si apoi se trezeau cu burta. ai grija data viitoare fa-o si un cu prezervativ si totusi pentru siguranta tah fa un test de sarcina happy

| LoveChocolate10 a răspuns:

Cum adica neprotejat?

| meedanyy a răspuns:

Nu!
Nu a ejaculat in tine, nu esti cu burta la gura.
Dar pentru linistea ta fa un test de sarcinawinking

Funda?:X

| Dddeeaaa a răspuns:

Chris, nu cred! Cel mai bine e să te interesezi pe diferite site-uri sau să întrebi un specialist, dar atâta timp cât ți-a venit și nu a ejaculat in tine nu cred că există șanse...sau dacă sunt... sunt minime:-) Stai liniștită!kiss

| mariankiller a răspuns:

Nici o sansa.Bafta in continuare! Ai grija!

| agresiv_8085 a răspuns:

Daca nu a ejacuat in tinelaughingnu ramai insarcinata dar te poti alege cu o boala nasoala