| krys94 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. va rog! Daca am facut-o in ultima zi de ciclu... neprotejat dar baiatul nu a ejaculat in mine. exista riscul sa raman insarcinata?confused Astept raspuns... Va rogg:X:X:X!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista riscul sa ramai insarcinata. Mic, dar exista.

| Moneyandfame a răspuns:

Daca va mananca in cap, trageti ponoasele. Ia-ti o slujba la marochinarie, iar el sa se angajeze cu ziua la carciumile din cartier.Scutecele sunt scumpe si copilu nu creste cu shaorma.

| daria_5097 a răspuns:

De ce nu mergi la un centru de planificare familiala si acol o sa te puna la curent cu toate nelamuririle tale, + ca ai parte si de anumite metote anticontraceptice gratuite

| sweety_1169 a răspuns:

Da exista si inca f mare, du te si i ati un test de sarcina, si daca stiai ce ai facut dc nu ai luat pilula de a 2 a zi?

| sweety_1169 a răspuns:

Pai at nu ti face griji dk ai luat pilula happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai liniștită, șansele sunt nule.
Pentru a te calma poți face un test de sarcină, dar sigur v-a ieși negativ (o singură liniuță).
Pe viitor învață să te protejezi mai eficient decât metoda care o aplici în prezent.
Pa, pa.

| krys94 explică:

Pentru sweety... am luat pilula de a2a zi... la vreo 6 ore dupa ce s-a intamplat actul sexual...

| krys94 explică:

Pentru sweety... am luat pilula de a2a zi... la vreo 6 ore dupa actul sexual...