| Mihaela_5363 a întrebat:

Am facut sex anal cu prietenul meu... a fost prima oara. Dar nu ne.am protejat! Este posibil sa raman insarcinata daca am facut doar sex anal dar fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Nu ramai insarcinata! Pentru ca penisul trebuie impins in vagin, pentru a ramane insarcinata. Iti recomand sa fi si tu mai atenta, fa protejata riscurile sunt foarte mari. Succes

22 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu are nici o legatura laughing Si lasa misto-urile...

| elena a răspuns:

Continua tot asa, nu vei ramane niciodata insarcinata, in schimb sa nu te miri, daca intr-o zi, muschiul sfincterului va slabi in asa hal, de ai sa te scapi pe tine, fara sa vrei si te vei parfuma, ca sa nu mirosi a caca...iti recomand ca dupa ce faci sex anal, sa-i pupi si cucul prietenului, vai, vai, vai @Mihaela, nu mai are pasarica.
Stiu, am fost rea, asa am si vrut. Nu vei ramane toata viata cu acest baiat si, iar sa nu te miri, cand vei auzi vorbe nelalocul lor despre gestul e dragoste, pe care l-ai facut pentru prietenul tau. Oare crezi ca merita gestul tau, sa zicem, de dragoste? Mai gandeste-te!
Sfatul meu, este sa-ti pui intrebarea, ce urmeaza sa-ti mai ceara prietenul tau, poate sex in 3 au chiar 4 persoane?
Poti sa te superi pe mine, dar nu consider sexul anal, ca pe o mare placere sexuala. Parerea mea!

| Narcis2007 a răspuns:

Asta inseamna ca tu nasti in fiecare zi pe buda... felicitari (ironic daca nu te prinzi) ca la cei 14 ani ai tai ai inceput cu sexul anal...

| XK a răspuns:

Tu mai mult de 12ani nu ai, daca ai fi avut ai fi stiut minimul necesar de biologie...Ce legatura are rectul cu vaginul!?

| NoChanceForUs a răspuns:

Clar.Tu naști cu... whatever.

| push2gl a răspuns:

Posibilitatea unei femei de a ramane insarcinata incepe in ovare, acele doua bilute in forma de kiwi atasate de o parte si de alta a uterului. Deci daca ai facut numai sex anal nu ai cum

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vai de capul tau! Faci o tampenie si mai si spui.Individul ala retardat macar sa se fi protejat. Se poate alege cu SIDA sau alte infectii si te nenoroceste si pe tine. De ramas insarcinata, nici vorba. Fundul nu e facut pentru procreere. Sunt multi redusi pe lumea asta!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai maica-ta a reusit.se poate sa ramai si tu.mai documenteaza-te si tu.
ai net,de ce nu te-ai mai uitat INAINTE sa faci sex, cand esti ingrijorata si alea, alea? e mai simplu sa pui intrebare pe TPU? asta te scapa de sarcina (in caz ca ar fi una)?

| BigBang a răspuns:

Doar daca ti-a scos penisul din fund, dupa care sa ti-l bage in vagin, avand sperma pe el.Altfel nu ai cum.
Interesant mod de a te dezvirgina.Sincer,eu as fi preferat sa intru prin"usa din fata"si nu prin"dos", la propiu.salut

| deniisa a răspuns:

Buna. Daca faci sex anal nu poti sa rami insarcinata, poti doar sa iei o boala cu transmitere sexuala. Pa pa

| yuhuu a răspuns:

Slabe sanse ca sperma sa se fi scurs mai apoi in vagin(depinde de pozitie) cat sa te fi lasat pe tine insarcinata...trezeste'te mai fetito!

| Alexis_6755 a răspuns:

Off. Cati ani ai? Nu ramai insarcinata

| denismaria92 a răspuns:

Te intreb, pe unde iti vine ciclul?laughing

| LightingManuel a răspuns:

Mihaela,te anut ca nu ai cum sa ramai insarcinta.Dar exista riscul sa se transmita bolile sexoale pe anus.Adica poti lua Hiv/Sida.Cum? De nu iti vine sa crezi mentionez ca este posibil ca tu sa ai o rana in anus sau o sgarietura (se intampla) si ca prietenul tau sa fie purtator de nu stiu ce boala, exista riscul sa o iei prin sange.Asa ca ai grije ce faci. Funda!? Ca iti mai zisai si de riscuri, cine te mai iubeste asa ca mine? laughing

| deutSa a răspuns:

Nu poti scoate copilul pe fund!

Nu ai cum sa ramai insarcinata, daca ai facut sex anal straight face

Inainte de a-ti fi inceput relatiile sexuale trebuia sa te interesezi mai bine!

| DaVà a răspuns:

Te-o f***t pana la lacrimi

| brunetzelu a răspuns:

Buna.daca nu a ejaculat in tine poti sa stai linistita!

| cQsm1N a răspuns:

Ce oameni...cred ca copii se fac pe cWr, mai invatati si voi.

| Chocoolatte a răspuns:

Da logic

| alexb0y1998 a răspuns:

Posibil! Daca stateai in pozitia capra laughing ar fi fost posibil ca sperma sa curga in vagin.dar daca nu ar fi curs atunci ar fi fost imposibil sa ramai insarcinat.:p

| criştiyan a răspuns:

Nu ai cum sa ramau insarcinata!