| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu acum 2 luni protejat mi-a venit menstruatia luna trecuta... dar luna asta mi-a intarziat deja 10 zile... nu stiu ce sa cred pot fi insarcinata? acum a inceput sa ma doara spatele sanii eu nu stiu ce sa cred

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Seline a răspuns:

10 zile, asta nu suna bine. Fa-ti un test de sarcina.

| robyroby a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna varianta este cea a unui test de sarcina. Du`te la farmacie si cere un test de sarcina, haide acasa si fa`l. Numai bine.

| alexya19 a răspuns:

Poate intarzia si din cauza stresului. Oricum pentru siguranta ta un test ar fi cel mai indicat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa un test de sarcina(desi stiu ca nu sunt 100% sigure)