| DarkGirl a întrebat:

Am facut sex in ultima zi de menstruatie cand inca mai curgeau cateva picaturi de sange (a 5 zi din momentul in care mi-a venit) pot ramane insarcinata? a folosit prezervativ da imi e sa nu fi ramas spermatozoizi pe mana si sa se fi pus pe exteriorul prezervativului, e vreun risc?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, daca lucrurile s-au petrecut asa cum le prezinti tu!

| deviant18 a răspuns:

Ati folosit prezervativul inainte sau dupa ce ati facut sex?laughingdaca in timpul penetrarii a avut prezervativul pus si dupa terminarea actului sexual a aruncat prezervativul fara sa il inspecteze [laughing] atunci stai calma

| Lora a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata stai linistita

| Katalin_3269 a răspuns:

Nu!
Da` nu ai somn la ora asta?!