| Paulaa56777 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat, nu a ejaculat in mine dar am simptomele unei sarcini, nu pot face un test deoarece sunt in izolare si ar afla ai mei, am făcut niste analize inainte de asta, daca sarcina e sub 2 săptămâni se poate depista?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti in izolare cum ai facut sex? Nu ai voie sa te intilnesti cu nimeni cît timp esti in izolare, oameni nebuni ce sunte ti, de aia nu scăpăm de covid si de decese, deoarece voi nu respectati nimic din ce vi se spune, face ti cum vreti voi, desteptilor, o sa stam in carantina toti din cauza voastra, de sex i ti arde in izolare? Inconștiento.Habar nu ai sa faci sex dar faci. daca nu a ejaculat in tine deunde naiba ai tu simptome de sarcină? Simptomele care le ai acum sunt de prostie gravă.

| RoCkKiD a răspuns:

Se vede la test abia dupa 1-2 saptamani dupa data cand trebuia sa vina urmatoarea menstruatie dupa actul sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil sa ai simptome de sarcina, la mai putin de 3 saptamani!
Un testd corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.
Orice test facut inainte de 21 de zile este inutil si eronat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cat a trecut de cand ai facut sex? Ca simptomele nu apar asa repede :/

| Eireann a răspuns:

Daca sarcina este sub 2 saptamani nu are cum sa dea simptome.

| anarosca78 a răspuns:

Daca ești în izolare, probabil confunzi simptomele de covid cu alea de sarcina laughingdacă nu a ejaculat în tine nu are de unde sa se formeze o sarcină, după 2 sapt nu se vede nici la ecograf apai la analize