| Lavynyuka a întrebat:

Am facut sex...si eram pe ciclu, partenerul nu a folosit prezervativ dar cand a ejaculat a scos penisu afara! se poate intampla ceva? adica sa raman insarcinata? pls rasp urgentsad

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate sa ramai insarcinata, dar riscul e mic, intre 1 si 4%

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, există riscul să rămâi însărcinată, din cauza lichidului seminal.
Şansele sunt mici, însă NU inexistente.Fă un test de sarcină peste 21 de zile cu urina de dimineaţă.
Baftă!

| InnaiiSa a răspuns:

Nu poti sti niciodata, dar sa stii ca si eu am facut dragoste la menstruatie fara sa ma protejez de mai multe ori insa nu s.a intamplat nimic, acum nu poti sti ce se intampla.

| zSchizophrenic a răspuns:

Da! Foarte posibil.

| AFR81 a răspuns:

Stai ma calma.Nu mai asculta ce zic toti.Nu exista sanse."Sansele sunt intre 1 si 4%", tu crezi ca esti asa de speciala? Asa de rara?

| Rende a răspuns:

Nu ramai linisteste-te

| KAMY_7011 a răspuns:

Sunt mici sansele

| Lavynyuka explică:

Lichidul seminal a venit inainte...si dupa ce o venit.a mers si s-a sters cu un prosop umed si dupa care am facut sex! va rog.rasp mai explicitecryingcryingsunt foarte ingrijoratacryingcrying

| bogdan_9186 a răspuns:

Ati folosit metoda calendarului
nu se intampla nimichappy