| osram a întrebat:

Am facut si eu dragoste cu prietena mea, totul a mers bine.am folosit si prezervativ dar pe la sfarsit nu mai era cred ca o fi cazut si nu am simtit. Daca nu a curs sperma la ea in pasarica se poate sa ramana gravida? ajutati-ma pls

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De unde stii ca nu a curs sperma? Eu zic ca are sanse mari sa ramana gravida dar asta depinde si in ce perioada a ciclului era.

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca nu e prea tarziu spune-i sa ia pastila de a 2-a zi.

| marsy a răspuns:

Cred ca nu este insarcinata!

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca nu a ramas insarcinata dar ca sa nu mai ai indoieli cea mai buna solutie e testul de sarcina, numai asa poti sa fii sigur daca a ramas insarcinata sau nu.

| adryanna_7314 a răspuns:

Logik ca daca chiar nu a curs sperma nu are cum sa ramana gravida! dar nu ai d unde s fi u asa sigur ca nu a curs deloc

| osram explică:

Nu stiu chiar sigur daca a curs sau nu. da de obicei cand curge simti f tare acest lucru, nu se poate sa nu simti...sadsadsad ce ma fac?

| ѕΣЯJ χd a răspuns:

Nu e chiar logic pentru ca poate curge si o picatura care contine foarte multi spermatozoizi si daca unul e mai fortos si ajunge pe la vulva pe acolo bau si copilulsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji nai lasat-o insarcinata ar trebui de mai multe ori sa faceti dragoste fara prezervativ atunci ar putea sa fie insarcinata.
Succese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de unde sa stiu, fiindca nu am stat cu voi sub patura. big grin Un test pentru sarcina va va lamuri pe amandoi.