| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare, daca am facut sex cu prietena mea si nu i s-a rupt himenu, sunt sanse mari sa ramana gravida daca pe prezervativ a cazut un strop de sperma si l am sters? Dau funda

18 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Spermatozoizii mor daca sperma se usuca. Prin urmare nu cred ca e risc de sarcina. Fiti mai atenti, ca nu-i de joaca. Ai grija, daca pui mana pe sperma (tu sau partenera) sa va duceti sa va spalati bine pe maini.

| pietrean a răspuns:

Tot iti raspund diverse persoane(si serios si in gluma), la cele trei intrebari cu aceeasi tema, tot promiti "funda", dar nici macar un multumesc nu am vazut.Esti disperat acum,dupa ce ai fact oprostie, dar tu ai vrut sa faci sex, fara sa fii pregatit, sa stii ce trebuie sa faci! Vai de mama ta, Alinutzule!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a ajuns sperma acolo ca nu inteleg?

| alinutz911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Putina cand am pus cel de am 2 prezervativ

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Prin Dhl sau cu poșta.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si eu care credeam ca prin bluetooth sad.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau prin sms

| alinutz911 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sincer ma cam tem

| alinutz911 a răspuns (pentru alinutz911):

Nu doresc nimanui sa fie in situatia mea, nici nu stiu la ce sa ma astept...

| Blamely a răspuns:

Nu ai cum să faci sex cu ea fără să i se rupă himenul. Prezervativul are pe el o substanță menită să ucidă spermatozoizii deci șansele nu sunt foarte mari.

Răspuns utilizator avertizat
| AleAlexandraIdk a răspuns:

A cata intrebare este pe care o pui, pe aceeasi tema? -.-

| alinutz911 a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Cam a 3, da is foarte speriat, am nevoie de cineva care sa ma lamureasca

Răspuns utilizator avertizat
| EdiShadow a răspuns:

Prietene nu stiu cum sa-ti spun, dar esti cam prost. In primul rand ai dezvirginat o, daca i s-a rupt himenu.

In al doilea rand, d-aia iti dai drumu' in prezervativ nu? ca sa nu o lasi gravida " Daca pe prezarvativ a cazut un strop de sperma"

Pai d-aia e ba facut tantalaule, sa-ti dai drumu in el, fara sa o lasi bortoasa.

| alinutz911 a răspuns (pentru EdiShadow):

Pai in el mi am dat, da dupa aia l am schimbat si am pus unul nou si pe ala l am atins putin si l am sters, ajuta ma te rog daca nu i s-a rupt himenu sunt sanse sa ramana gravida?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru EdiShadow):

Ce cuvinte alese ai de domnrolling on the floor bravo, halal țară

| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Daca ai facut sex cu ea,e clar ca himenul e rupt, iar daca nu a sangerat din cauza lui inseamna ca e elastic. Daca in prezervativ a ajuns sperma, nu-i nici o problema, atata timp cat se afla pe organul genital, mai grav era daca ii ajungea ei in vagin.