| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un chiuretaj acum doua zile si am inceput sa iau anticonceptionale, dar tot am greturi am sanii tari, temperatura.va rog mult ajutati-ma cu un sfat.se poate sa nu ma fi chiuretat bine si sa fiu in continuare insarcinata/ ce pot face sa aflu

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un alt doctor la un control, sa vezi care e problema.nu te speria.totul va fi ok.

2 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Sa te duci urgent inapoi la medicul care te-a chiuretat. Ceva nu e in ordine mai ales daca faci febra.

| alexutza_4406 a răspuns:

Ai grija sa nu ai vreo infectzie...sa nu fi iesit ceva rau acolo. Cel mai bine e sa consultzi urgent un medic (daca se poate altul de cel care ti-a facut avortul ca sa ai o opinie diferita). Ai grija de tine...si succes!