| newname a întrebat:

Am fost cu o fata 2 luni ea este din alta localitate nu neam mai vazut un an de zile si azi ea a venit la noi in oras cu mama ei pentru ca mama ei sia gasit un serviciu la banc si nu am vorbit mult cu ea doar ca chind ma uitam la ea ce de frumoasa este si ce voce atragatoare are apui imi saria inima chind ni mai dat un sarut deodata am inceput sa ma gindesc la trecut ea mi-a spus ca nare prieten si cai pare foarte rau ce a facut cu mine in trecut si mi-a spus sa esim azi la o plimbare si eam spus ca sunt de acord doar ca ma tem ca sa incep ceva cu ea earasi pentru ca e foarte foarte frumoasa si ma indragostesc foarte repede in ea si nu vreau sa sufar si nici sa ma indragostesc mi-a spus ca va veni in fiecare weekend in vizita ca sa ma vad acum trebuie sa plec sa ma vad cu ea ce pareri aveti ce sa fac raspundeti chit mai rapid ca acus plec sa ma vad cu ea

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mergi cu ea si traieste, ca e frumos. Te cred ca ti-o fi confortabil sa te stii fara griji, obligatii sau orice altceva - asa cum esti acum. Bucurati-va de clipele petrecuta impreuna, asculta asta de la unu care are mai mult de un an de singuratate.
Spor!

| Nicky29 a răspuns:

Pai fi si tu cat mai calm si lasa lucrurile sa mearga de la sine nu forta prea tare rezultatu ideal ar fi sa te combini cu ea si sa va vedeti pe parcus... spune-i ca iti pare rau ca a trebuie uit sa va despartiti chestii din astea ca inca mai ti la ea... ca e frumoasa ce ne-ai spus si noua. :d

regis
| regis a răspuns:

Mai, dar un punct nu ti-a lasat fata asta pe undeva?

| sandapetcu a răspuns:

Lasa-te purtat de val asta e tot... dragostea e frumoasa chiar daca uneori doare. mult succes

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

In primul rand invata sa scrii corect! Esti praf!

| GirlCrow a răspuns:

Wow...greu de inteles cum ai scris.stai sa mai citesc o datalaughing
pai ce sa zic, trebuie sa o cunosti mai bine face to face ca sa vezi daca ei chiar ii place de tine si daca chiar vrea o relatie serioasa.Incearca sa te controlezi, NU pune suflet din prima.Si daca dupa un timp o simti si vezi ca ei "chiar ii este de tine" merita sa va acordati o sansa! sper sa iti fie de ajutor sfatul meuhappy