| dynakiss a întrebat:

Am fost cu un baiat, dar acum nu mai suntem impreuna, da de fiecare data cand ne intalnim ne sarutam si chestii...ma duce acasa cu masina. Da el vrea sa ma faca geloasa ca tot vb cu alte fete, si cand eram impreuna m-a vazut ca ma sarutam cu un alt baiat, da el a zis ca nu-l deranjaza. Deci eu nu il inteleg, vrea sa fie cu mine si toti prietenii imi zic ca ma priveste tot timpul, da el nu imi zice nimic, adica nu mai vorbim la tel si pe mess de cand ne-am despartit. Da cand ne intalnim suntem impreuna. Nu stiu ce are de gand si chiar nu-l inteleg...

Voi ce ziceti? astept rasp.

5 răspunsuri:
| DenizaVonDe a răspuns:

Este indecis! deci cum sa nu se supere ca te vede cu un alt baiat! eu cred ca e un fel de joc! sa nul intrebi ceva de genu! iti zic eu ca va nega

| lory_2640 a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie.nu stiu ce sa-ti sp...cred ca ee mai bine sa le spunem l nu suntem un fel de"jucarii:pentru ei nu crezi?:-s

:*

| lory_2640 a răspuns:

Exact asa.sunt indiferenti si indiferenta doare cel mai tare.eu cred ca e bine sa avemalta relatie si poate ii uitaam. o sa fie greu da nu se termina lumea la eihappy

| dynakiss explică:

Ai dreptate lory dar mie imi place mult de el, si as putea fi cu alti baieti, dar el are acel ceva...numa ca ma enerveaza cand stiu ca si el ma place da ii indiferent

| dj1mix a răspuns:

Nu vrea sa te faca geloasa... doar ca i place viata adica la ce ma refer prin i place viata intr-un fel el e un tip mai infidel si nu tine la tine atata timp cat vorbeste si cu alta fata e posibil sa se mai intanlesca si cu altele.parerea mea