| prafinochi a întrebat:

Am fost impreuna anul trecut, nu ne-am vorbit ceva timp, eu l-am placut mereu in tot acest timp. dar nu stiu daca si el ma place. Azi, eram pe bancuta, si el se indrepta catre mine cu un baiat. cand a ajuns aproape l-a impins pe el si s-a pus repede langa mine, a doua oara cand face asta. Se uita in ochii mei, ma priveste mereu. e timid si de asta nu mi dau seama cam ce are in cap. dar in general se da pe langa mine. sa-l intreb de vorba.

AA ps. deocamdata am prieten si de asta nu incearca mai mult, dar din putinul astathinking ce credeti ma place?

3 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Mmmmda...cred ca te cam placesmug

chestia e ca ai prieten. si iti place tot de el.hmthinking

vezi ce o sa faca atunci cand no sa maiai prieten. Atunci va fi mai simplu credbig grin bafta:*

| Bubuxx a răspuns:

Daaaa,sa fi sigura,nu stie cum sa te abordeze,si sa te faca sa iti dai seama tu ca el inca mai simte ceva pentru tine, dar e constient ca ai prieten si nu o sa ii dai atentie, asteapta sa faci tu primul pas.

| yulyk14 a răspuns:

Da! normal!