| catalinutzu780 a întrebat:

Am gresit față de iubita mea si s-a despărțit de mine. Si stiu ca nu ar fi trebuit sa fac asta, dar am început sa o implor si sa ii scriu,, romane" de iertare. Dar imi tot spune ca nu mai vrea. Nici nu ma mai saluta, ma ignora total. Am fost sa ii duc o floare si vorbea nașpa cu mine si ma cam ignora. Nu stiu ce sa mai fac, i iubesc enorm de mult. Când am plecat de acasă de la ea, după ce ii dusem floarea, am spus sa ma i-a in brațe si in momentul ăla, am început să plâng. Mama ei mi-a spus sa am răbdare, ca e încăpățânata, dar eu cred ca nu ma mai iubește. Plang de o saptamana in continuu, știu că nu e normal la un baiat, dar chiar o iubesc foarte mult. Ce as putea sa fac ca sa o am înapoi. Ținând cont ca ma lasă in seen si vorbește la misto. Va rog ajutor, sunt disperat.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de natura si gravitatea greselii!
De aia depinde daca te poate ierta sau nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Gaseste-ti alta iubita nu te mai injosi cu aceasta fata.

| Emma30555 a răspuns:

Nu te mai comporta asa ca nu se va intoarce, dimpotriva v a fugi mai tare. Toata lumea prefera oamenii puternici sa stii, adica sa fii capabil sa recunosti ca ai gresit dar totusi sa ai demnitate nu sa te milogesti. Nu o mai baga in seama deloc, asta e singura sansa, nu se va intoarce de mila sau cu forta ci ca asa simte ea, deci nu te mai ruga deloc. Daca nu e sa fie stai linistit ca vei mai avea telatii, trebuie doar sa ai rabdare

| Pool77 a răspuns:

S-o **** in gura si sa mergi mai departe.
Oricat de mult ai fii gresit nu meriti sa fii pus in ipostaza de boschetar sau de sclav si sa te trateze ca pe o sluga.
Bun, ai gresit am inteles.
De ce nu e femeie in toata firea si sa-ti spun drept in fata ca intre voi totul s-a terminat?
Tu de ce nu esti barbat si sa-ti asumi ca ai gresit, ai dat cu piciorul relatiei si s-o lasi asa cum e?
De ce te milogesti?
Esti penibil.
In plus, mi se pare ca-i place asa, ea sa fie pupata in cur si sa te rogi de ea iar ea s-o joace pe indiferenta.
Inca o data, fii barbat si pune capat in pl. mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi vine sa vomit doar când citesc chestia asta.Nu știu cum a putut tipa aia sa îți fie iubita, dar merita o statuie.Sincer.Dupa asa o relație rămâi cu traume permanente(la ea ma refer). Plans, scuze penibile, umilințe peste umilințe, implorare...atât cretinism combinat cu lipsa de demnitate și caracter nu vezi in fiecare zi.
Ești disperat? Lasa.Problema se poate rezolva imediat.Solutia implica fie un cuțit, fie o funie.

| Raniaa a răspuns:

Ești penibil.
De ce defilezi cu drame, cu "romane" ieftine, crezi că are vreun rost?! Crezi o va face pe ea să-și schimbe părerea?! Din contră. Atunci când oamenii pleacă, lasă-i să plece, nu are rost să "milogești" în van.
Nu te mai smiorcăi inutil și construiește-ți un viitor, iar fata potrivită va apărea.

| Silwian a răspuns:

La Cat de fraier esti este si normal sa ti faca asa ceva! Fii Cu totul indiferent si iti garantez ca te va cauta! Garantez suta la suta!
Pur si simplu iesi din viata ei! Ignoro total!

| YouandI a răspuns:

Depinde de greșeală, ce ai făcut mai exact?

| CristiCristi a răspuns:

N.o mai cauta cateva zile. O sa vada ca nu te mai intereseaza de ea si te va cauta ea. Daca nu te va mai cauta inseamna ca nu te mai vrea, si chiar nu mai ai ce sa faci. Oricum milogindu-te nu rezolvi nimic.