| pisicas a întrebat:

Am incercat sa am relatii intime cu iubitul meu, insa nu ma simt pregatita pentru asta si l-am refuzat deocamdata. A incercat sa-mi introduca degetul, nu l-am lasat sa ma pretenteze prea mult pentru ca simteam ca ma doare, dar tot o data nu ma simteam excitata. Nu aveam nicio placere, asa ca l-am oprit. Din ce motiv nu aveam niciun sentiment de place? Ce e de facut? Si ca sa ma "revasez" fata el, m-am "jucat" cu penisul lui, il atingeam in varful penisului. Am observat ca curgea si un lichid? Din ce cauza? E un lichid pre-ejaculator?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai joaca-te tu asa sa vezi cu ce sarcina te trezesti.
Ahh, si nu te mai considera virgina.

| Paula007 a răspuns:

Tocmai pentru ca nu ai avut parte de preludiu te-a durut. si daca nu esti pregatita de ce i-ai permis sa faca asta? un "nu" bine stabilit din prealabil te-ar feri de situatii jenante si relativ stupide gen asta. mai bine informeaza te "intensiv" despre ceea ce presupune sexul, masuri de protectie pentru boli sau sarcini, preludiu, si tot ce apartine din campul asta lexical inainte sa te apuci sa te joci cu penisul cuiva.

GOD!

| ioska a răspuns:

Mda e un lichid secretat de glandele lui cowper(sau bulbouretrale) se gasesc la barbat, au rol de lubrifiere in actul sexual.
la femeie glandele bartholin au acelasi rol, doar ca secretia (chestia aia ...cand "te uzi") e mult mai mare.
nu-ti fa griji, o sa intalnesti chestia asta la toti baietii, doar in cantitati diferite si timp de secretie diferit

| cristi_1959 a răspuns:

Spune-i sa te linga.

| cat_1451 a răspuns:

Te-as sfatui sa-i zici prietenului ca nu esti pregatita.e cel mai bine.Nuti fie rusine oricum odata si odata veti vb despre aceasta.Placere nu aveai deoarece el nu-ti acorda mai multa pasiune.Fii atenta poate al vrea sa profite.Atunci cind un baiat nu profita te va face sa te simti bine si sigur ca te excici. Obsearvai orice miscare pe care o face.