| anonim2533 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Deci, eu cu iubitul meu ne-am "jucat" cum mai facem noi. Atingeri, masturbare reciproca dar fara sex. Acum 4 zile cand eram singuri in camera ne atingeam ca de obicei, mi-a facut un oral, eram super excitata si n-am observat, mi-a spus el dupa ce am terminat jocul, ca a introdus cam 10 cm degetul in vaginul meu. N-am simtit nimic, absolut nimic, dar ma ustura cand freca degetul mai repede, eu il simteam afara. Si dupa mi-a facut oral dar cu fantezia mea. Punea inghetata pe mine si dupa ma pupa...si de cand mi-a dat acolo jos cu inghetata si a facut cu degetul, am mancarimi nasoale la clitoris si aproape la exteriorul vaginului. Si ma frec ca sa nu mai manance dar degeaba ca vine mai rau. Mananca foarte rau si e o stare de discomfort. Ce sa fac? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| noink a răspuns:

Sincer, am patit si eu asa laughing (nu chiar tot ce ai spus tu)
Iti dau probabil cel mai bun sfat in afara de a merge la doctor. Un ungvent care pe mine m-a scapat de toate peoblemele cu mancarimea si iritarea intima!
Si eu sunt virgina si am patit la fel dar de la frisca.
Recomand cu super SUPER multa incredere de la Sensi-Blu sau de la alta farmacie sa mergi sa iei Bioclin Actigel. E 40 de lei, dar iti garantez ca in 3-4 zile de utilizare o sa scapi. Eu am suferit vreo saptamana de am crezut ca mor de mancarimi... si apoi am fost la farmacie si mi-a recomandat gelul acesta.
Iti las un link unde poti vedea proprietatile sale si cum actioneaza. Merita!

https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10019395

1 răspuns:
| MatizMASTER69 a răspuns:

laughing Ingetata laughing
E rece?