| Mihaiasdd a întrebat:

Am incercat sa-mi dezvirginez iubita, in tmpul actului dupa un minut nu am mai vrut ea. Dupa ce s-a dat jos dupa mine am observat pe penisul meu lichid alb. Si inca nu i-a venit ciclu.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul actului sexual intra in functionare anumite glande specializate existente in vaginul femeii, care au rolul de a produce o secretie lubrifianta care umezeste vaginul si usureaza penetrarea. Acea secretie lubrifianta aparuta in vagin in timpul sexului, are un aspect oarecum asemanator spermei barbatesti dar cu toate acestea NU are si vreun rol in formarea sarcinii. Probabil ca menstruatia NU se produce/porneste dintr-un motiv cat se poate de simplu : inca nu este timpul. Ai intrebat-o si pe ea daca este timpul, ca sa-i porneasca sangerarea? Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Și care e întrebarea?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Stai linistit ca nu ramane gravida asa de usor.

| ShamelessQboy a răspuns:

E greu, când nu ai èxperienta!
Ai nevoie de ajutor, de cineva cu experiență.

Răspuns utilizator avertizat
| LarissaLary189 a răspuns:

Lichidul era de la iubita ta? Acel lichid e inainte sa ii vina ciclul, de obicei. Si cred ca de aia nu a mai vrut si ea pentru ca stia ca trebuie sa ii vina si o fi crezut ca ramane gravida sau ceva...