| urban a întrebat:

Am intrat in depresie ajutati-ma sa ies nu stiu ce sa mai fac ...cred ca e din cauza iubitei mele, o iubesc f mult dar in schimb nu primesc mai nimic si ma simt super naspa mi as dori sa fie altfel intre noi. of sper ca ma intelegeti. crying crying crying

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Dragule, te inteleg. Dar de cat timp sunteti impreuna? Cati ani aveti? De cat timp esti in aceasta depresie. Posibil sa fie putin stresata, sau a cunoscut pe alcineva.Incearca sa mentoinezi cateva indicii despre voi. Poate ii este frica sa ofere, stiind ca mai incolo poate o vei parari, sau ea pe tine. POate a trecut si ea prin faze dificile unde a oferit toata dragostea iar de data asta nu vrea sa regrete. Poate s-a lasat influentata de amici, colegi care isi dau pareri proaste despre tine.Incearca sa vorbesti putin cu ea, daca mai puteti merge in continuare asa.NU cumva sa dai prea mult iar la urma sa fii distrus.

4 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Calmeaza-te! care-i baiul? ce nu mai primesti?

| Kylexy a răspuns:

Timpul o sa rezolve relatia vostra stiu cum e am trecut prin asa ceva.

| Maria123 a răspuns:

Poate daca ziceai cati ani aveti si mai ales de cat timp sunteti impreuna era mai usor pentru toata lumea sa-ti dea sfaturi. Daca aveti gen 15 ani si sunteti impreuna de 2 saptamani, scuza-ma, dar imi vine sa rad de "depresia" ta. Daca vrei sex, las-o, sunt destule care o fac si dupa 2 zile de "relatie", daca o vrei pe ea, asteapt-o. E tare simplu.

| tatiana4all a răspuns:

Și eu trec prin același lucru! Te înțeleg. Așa era iubitul meu, în comportamentul meu l-a schimbat, acum rolurile s-au inversat, te sfătuiesc să îi lași un pic de timp, dacă te iubește seva întoarce la tine! Atunci când veți vorbi adu în discuție momentele frumoase petrecute împreuna, depănați amintiri, dacă te iubește sigur va continua să adauge și ea câteva la lista ta.Bafta și nu îți pierde speranța!