| Andrei258 a întrebat:

Am iubita si am incercat sa facem dragoste(amindoi virgini) dar, penisul (gros) nu intra in vagin. e trebuie sa facem? Mentionez ca nu sta tare mult(cam un min dupa se inmoaie ) De ce?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Esti virgin si e normal sa "ti se inmoaie". Asa s-a intamplat tuturor - dorinta de a face sex e mare si psihologic nu poti trece peste obstacol. In plus nu ai experienta, cum sa mentii o erectie si sa sustii un act sexual normal. Daca vrei sa faci sex te relaxezi. Am zis sa faci sex - e urat - ar fi trebuit sa spun sa faci amor, dragoste nu sa te infigi in ea pur si simplu. Trebuie sa o saruti sa o dezmierzi sa se umezeasca. Unele femei se umezesc asa tare incat penetrarea este floare la ureche. Mai mult preludiu, mai multa implicare emotionala.

| ScandaL a răspuns (pentru ywar):

Deci, mi-a placut la nebunie raspunsul asta. laughing). :* Ai un 10, stai jos. laughing

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Lipsa experientei este cauza problemei cu erectia, iar pentru cealalta problema e indicat sa folositi lubrifiant si prezervativ.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! S-ar putea sa ai probleme cu erectia din cauza unui microb. Incearca sa consulti un medic si sa faci niste analize... Asa s-ar putea rezolvat totul. Mult succes!