| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat acum cateva zile "adevar sau provocare" pe facebook cu cativa prieteni. Unul dintre ei a primit provocare de a posta pe wall "tu esti viata mea si te iubesc(numele)" si a scris numele meu cu tag spre profil.Profa de istorie a vazut "declaratia" si ne-a spus ca o sa ne cheme parintii la scoala si ne spune la director si alte de astea... ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Sustin acest raspunshappy

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu inteleg de ce se baga laughing

| asdfghjkl321 a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Si eu ma gandeam la asta laughing

| xCrazyGirl a răspuns (pentru asdfghjkl321):

Bravo laughing

| FaithGaga a răspuns:

Incearca sa ii explici profei tale de istorie ca a fost doar o provocare data de un prieten. Ca sa fii mai convingatoare, ia-ti si cativa prieteni care sa te sustina in fata profesoarei happy
Funda? :*

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai si chiar daca ar fi adevarat care e problemalaughing? erati pe facebook ce naiba.erati in timpu liber. puteti sa faceti ce vreti.eu daca eram in locul tau ii si spuneam "si carei problema? eu il iubesc...ce? incalc vreo regula scolara sau ce? si daca imi spunea sami chem parintii ii spuneam in fata ca n-am sa fac asta...pe bune.cine se crede? eu cred ca e geloasa ca no mai avut parte de actiune de ceva vreme

| Mădiiiiie a răspuns:

Ce profesoara nebuna ai straight face Le explici pur si simplu ca a fost un joc, nimic serios, doar o prosteala, si nu inteleg ce treaba ar avea ea cu voi din moment ce nu ati discutat despre materia ei sau despre scoala. Sustineti-va unul pe altul, ca profesoara asta sa-si dea seama ca s-a bagat unde nu trebuie happy

| Rrr18 a răspuns:

Keep calmwinking. Nu o să facă asta tongue.