| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta si o mai pun odata ca sa primesc noi raspunsuri.Deci sunt indragostita de cizmele acestea: http://bootsaholic.com/wp-content/uploads/2009/07/minnet onka_5_layer_fringe_boots.jpg ok acum intrebare: unde gasesc cizmele in Romania? sau na ma rog macar sa arate ca ele.Modelul asta este creat de Minetonka un magazin ce nu se gaseste in Rom.Va rog daca stie cineva un magazin de la noi in care sa gasesc cizme cu franjuri!

4 răspunsuri:
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Doamne...la mine in braila in orice magazin de incaltaminte gasesti porcari din astea si mai scurte si mai lungi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://bootsaholic.com/......_boots.jpg asta e linkul corect SCUZEE

| Jaylyne a răspuns:

Chiar nu anteleg cum de nu gasesti din astea in Romania big grin Cauta in magazine draga, in toate pin nu le gasesti. Eu una singura deja am purtat iarna trecuta asa ceva, mi-au placut :3. Poate nu vei gasi anume acest model, dar sigur ca vei gasi ceva foarte asemenator. Daca nu prea gasesti, cauta un site deja cu haine si incaltaminte. Poate te va costa un pic dar cred ca merita daca esti indragostita de ele :X Daca vrei pot cauta pe siteuri xD Eu ti le gasesc 100% tongue Succese. :*