| LikeASunset a întrebat:

Se gasesc inele Akatsuki in Romania [in vreun magazin]? Adica fara sa dau comanda pe net sau ceva de genul. Daca stiti in ce oras si in ce magazin, va rog anuntati-ma:D.

http://paninthebox.com/wp-content/uploads/2009/04/akatsu ki-ring-set.jpg

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am impresia ca am vazut asa ceva la un magazin chinezesc din cluj (sunt clujean) dar nu sunt cunoscator si nu sunt sigur ca sunt inele Aaa... whatever :-\

| Konan13 a răspuns:

Si eu vreau atfel de inele dar nu se gasesc foarte usor sad Le-as lua pe toate totusi sunt la magazinele alea chinezesti, trebuie sa ai si tu in oras unul. SI de obicei nu sunt scumpe deloc!

| Hinamy a răspuns:

Si eu caut..setul, dar nu il gasesc. as vrea sa fie la noi un magazin sa pot da comanda.