| August8 a întrebat:

AM MARE NEVOIE DE AJUTOR.
Am o prietena de 16 ani care și-a început viața sexuală acum o luna. Era pentru prima data și pentru baiat. Ei nu s-au protejat și băiatul spune sigur ca nu a ejaculat nicăieri. A doua zi fata a luat doua pilule pentru a nu rămâne însărcinată.
După vreo 2 zile de întârziere a ciclului menstrual, a făcut 2 teste de sarcina care au ieșit negative.
A doua zi i-a venit și stopul. După cam 2 săptămâni a cumpărat cel mai scump test de sarcina din farmacie și i-a ieșit tot negativ, iar acum câteva zile a mai făcut unul care i-a ieșit tot negativ.
După toate astea pe ea o doare capul, burta și crede ca e însărcinată.
Un sfat?

Răspuns Câştigător
| TimidulRetras a răspuns:

SIMPLU! Prietena ta este paranoica se gandeste prea mult.Este ca si cum tu te gandesci ca vei vomita si dupa chiar se intampla... Daca a facut test de sarcina nu o sa aiba probleme

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2 pastile?! Sa zica mersi ca nu e la spital. laughing Pastila aia e groaznica si una singura, da 2...

| corbulalbrosu a răspuns:

Prietena ta este labila psihic si in mod sigur afectata de sindromul PARANOIC. Nimic de adaugat sa de comentat in plus. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca este o autisugestie ca ar fi gravida. In realitate, nu este gravida.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man spune-i sa nu mai fie iphonondra

| 90210 a răspuns:

Nu e

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Poate fi efecte adverse de la pastile, citiți prospectul.

| Andry1 a răspuns:

Baga-i dreacu mintile in cap, amarato.

| StefAlexa98 a răspuns:

Sunt sigur efecte adverse de la pastile.Sa stea calma, pana la urma a facut 2 teste de sarcina si ciclul i-a venit.