| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri si de niste sfaturi... Iubitul meu i-a transmis unui prieten de al lui sa imi spuna ca nu mai vrea sa fie cu mine, dar nu stiu daca sa il cred sau nu.
Prietenul lui a fost impreuna cu mine, dar la un moment dat nu ne-am mai inteles si ne-am despartit, iar acest prieten al iubitului meu spune numai minciuni si ma vrea din nou langa el. Asa ca nu stiu, oare sa il cred pe prietenul iubitului meu sau nu? Eu in mare parte nu il cred, deoarece iubitul meu mi-a spus ca ma iubeste si nu vrea sa ne despartim niciodata ptk vrea sa fiu aleasa luihee hee >:"... Voi ce parere aveti despre asta si ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau nu prea cred ca vrea sa va despartiti asa fara motiv odata ce ti-a zis ca te iubeste si ca vrea sa fii aleasa lui! Daca prietenul lui zici ca are obiceiuri de astea sunt mari sanse sa minta si acum! Bafta!

10 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Eu zic sa nu mai crezi tot ce auzi. Poate fostul tau prieten te vrea inapoi. Sau poate pur si simplu vrea sa va desparta pentru ca nu cred ca i'a picat bine ca esti cu prietenul lui. Eu zic sa analizezi putin situatia si sa te gandesti cum se comporta actualul tau iubit cu tine? Daca chiar iti da de banuit atunci poate celalalt are dreptate. Daca nu, inseamna ca vrea sa va desparta.

| sofia_8041 a răspuns:

Vorbeste cu iubitul tau neaparat si spune-i ce a zis prietenul lui. Dupa cum ai prezentat tu situatia mai mult ca sigur baiatul ala minte si prietenul tau trebuie sa afle ce prieteni fatarnici are.
Deci nu mai sta pe ganduri... fugi si vorbeste cu el

| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce nu il intrebi pe prietenul tau daca e adevarat?

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Pai nici eu nu cred ca zice adevarulwinking.cel mai bine discuta cu iubithu tau si zi c ti a zis prietenul luiwinking
bafta:d. funda?batting eyelashes

| BrunetteBia a răspuns:

Cel mai bine este sa-l intrebi pe prietenul tau daca este adevarat ce ai auzit de la fostul` si asa o sa intelegeti aman2 problema si o sa o rezolvati. sper sa ajute :*

| GyoLove a răspuns:

Va multumesc pentru toate sfaturile pe care mi le-ati dat. Dar acum am aflat, era adevarat ce imi spusese prietenul lui, dar am stat de vorba cu prietenul meu si acum suntem din nou impreuna :X:X

| hatze a răspuns:

Pai mai bine vorbesti tu cu iubitul tau! asa e cel mai bine! bafta! ast funda!

| bambus11 a răspuns:

Nu ar fi mai usor sa il intrebi direct pe prietenul tau? Oricum daca ti-a zis acele lucruri inseamna ca tine la tine

| daNNNy_3753 a răspuns:

Daca spune doar minciuni nu are rost. intreaba-l pe actualul iubit al tau daca este adevarat.

| ruby_2970 a răspuns:

Mai bine intreaba-l pe prietenul tau discret la telefon daca este adevarat... dar sincer dupa parerea mea cred ca prietenul lu prietenul tau minte...:d pupici si noroc