| ingerassecret a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi de la voi, pentru ca numai stiu ce sa cred... aseara am iesit afara cu un baiat sa ma plimb.Ne-am plimbat noi putin si pe urma am ramas pe o banca in parc.Acolo se afla si fostul meu prieten cu niste prieteni de ai lui, si cand m-a vazut pe mine cu baiatul asta, s-a asezat pe banca si facea ce facea si tot se uita la mine.Am mai stat putin cu baiatu asta,si pe urma el a plecat si eu am mai ramas afara.
Fostul meu prieten a intrat in vorba cu mine,m-a intrebat ce fac si daca baiatul cu care eram este prietenul meu,am glumit cu el si i-am zis ca da,s-a uitat la mine,mi-a zis"aa,sa va tina atunci " si pe urma a lasat privirea in jos.
Pe urma tot se uita la mine si ma striga pe numele la baiatul ala ( adica Alex) si l-am intrebat eu daca este gelos, si el a zis ca nu este, si pe urma a zambit la mine.Incerca sa ma ia in brate, sa ma tina de mana si tot se uita asa frumos la mine toata seara.
Ce sa inteleg din comportamentul care la avut aseara, fostul meu prieten? sad
Voi ce parere aveti?
Credeti ca mai tine la mine?

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu cred ca doar era gelos. Daca era sa mai tina la tine, facea orice ca sa te aiba. Orice baiat cand isi vede fosta prietena cu altul e gelos, e acel orgoliu masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tine la tine. fugi ianpoi la el sa fugiti amundoi impreuna spre rasarit pe caii calare.
unii sunteti paraleli rau cu acest pamant, nu stiu de unde iesiti

| Lavii007 a răspuns:

Acum si-a dat seama ca te-a pierdut, vazandu-te cu acel baiat. E posibil sa mai tina la tine, altfel nu il deranja aceasta situatie si nu iti tot zicea de acel baiat.

| msKat a răspuns:

E doar gelos. daca inca tinea la tine incerca sa te recupereze ( nu dor prin imbratisari si tinut de mana) dar tu decizi

| Dackvareder123 a răspuns:

Cine s-a despărțit de cine. Daca tu de el inseamna ca mai tine la tine. Daca el de tine inseamna ca regreta miscarea facuta.

| blackspygirl a răspuns:

Parerea mea e ca esti putin naiva, el a facut toate astea doar pentru ca era gelos pe acel baiat, daca tinea la tine nu te lasa sa pleci! Asa ca vezi de viata ta si lasa trecutul in urma e cel mai bine