| cristinutzik a întrebat:

Am nevoie de sfaturi! Vine vara, daca nu cumva a venit dejalaughing si nu stiu cum sa ma imbrac. Voi cum ati zice sa ma imbrac avand in vedere ca sunt o fata foarte slaba?big grin Sczati-ma ca am pus intrebarea aici dar partea asta e cea mai vizualizata big grin

Răspuns Câştigător
| lilstar a răspuns:

Cu siguranta te-ar avantaja rochite de vara scurte, pantaloni scurti, lucruri cat mai scurtehappysi daca esti si inalta ar trebui sa te mandresti cu astasmug

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu pielea şi cu ceasul la brâuwinking.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Fiindca esti slabuta iti recomand rochitele de diferite lungimi, cum ar fi http://www.elegantza.net/2010/01/rochii-de-primavara-vara-2010.html sau astea http://www.stilfeminin.ro/moda-si-frumusete/Rochii-de-vara-Moda-2009.html

Daca esti slaba sau chiar foarte slaba si vrei sa porti o rochie sau o bluja foarte decoltata sau rochii tip corset, nu te avantajeaza foarte mult pentru ca ies in evidenta claviculele si gatul pare foarte lung, dar totusi exista o solutie foarte eleganta si eficienta : coliere, gablonturile mari si XXL.Sunt mii de modele de astfel de coliere, usor de asortat cu rochia si destul de ieftine. Pont incearca sa porti parul desprins cu mici onduleuri, deoarece parul prins iti va face fata si mai slaba.

Sper ca te-am putu ajuta! :)

| Corinne a răspuns:

Si cu prietenul tau nu poti merge intr-o rochita de vara? confused

Sau poti sa mergi intr-o pereche de pantaloni 3-sfert sau scurti si un tricou mai larg.
Oricum ai fii, prietenul tau te va adora in fiecare moment, daca prietenului tau ii este drag de tine si te iubeste o va face in continuare orice ai purtabatting eyelashes
In plus de asta poate multe fete vor sa aiba corpul tau, fetelor mai slabe i se potriveste aproape toate tipurile de imbracaminte.

Sper ca te-am putut ajuta si sa va iubiti mult! kiss

| gheorghita a răspuns:

Pai in ceva lejer, un tricou un maieu, o pereche de pantaloni scurti, niste balerini sau tenesi. Evita culoarea neagra, trage soarele la ea!

| kromstein a răspuns:

Alta intrebare pe categoria gresita.

| cristinutzik explică:

Am doar 16 ani si nu sunt dezvoltata. Ma refeream la o tinuta cu care sa iesi cu prietenul de exemplubig grin

| cristinutzik explică:

Eu vb seriosbig grin dau fundita

| Limba a răspuns:

Mergi dezbracata happy. Si eu sunt slab daca vrei mergem amundoi debracati laughing