| alina1357 a întrebat:

Am nevoie de un rasp urgent.Aseara stateam cu prietenu meu si ne jucam. El ma atins cu penisu in zona intima.Mentionez ca sunt virgina. El a incercat sa-l bage putin.Mai mult de 1 cm nu a intrat. Iar eu una nu am simtit nimic(nici durere nici ca a intrat). Penisul lui nu era in erectie. Dar era un pic umed.Imd dupa aceea am fost la baie si m-am spalat cu apa calda si sapun.Este riscul sa raman gravida din atat? Se poate ramane gravida doar din atat?

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu ai ramas gravida, don t worry. Data viitoare folositi prezervativ si duceti treaba pana la capat, daca te simti pregatita si il iubesti.

| telluno a răspuns:

Pentru un copil ai nevoie de multa munca happy
Nu poti sa ramai insarcinata doar din atat.
Stai linistita nici 0, 00001% nu ai cum sa ramai,.
Pupici multi si ai grija data viitoare.
Cand o sa fiti pregatiti sa o faceti.

| Leonard23 a răspuns:

Nu! Ca sa ramai gravinda iti trebuie un act sexual in principiu.El era doar excitat si de asta era umed.Nu iti face griji.winking

| Little Kid a răspuns:

Nu laughing Din moment ce nu s.a produs niciun act sexual nu are cum sa ramai gravida.

| norbert123 a răspuns:

Nu !

| AlinaCatalina a răspuns:

Nu