| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! salutare TPU, astazi am fost cu iubitul meu la piscina si ne-am sarutat, el ma tinea in brate, iar penisul lui a intrat in erectie si s-a atins de zona mea intima. Dar nu direct, amandoi aveam costume de baie. Este posibil ca lichidul preejaculator sa fi ajuns la mine in vagin? multumesc.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e posibil sa fi ajuns acolo, ci s-a dus sa faca o plimbare prin apa, a zis ca nu vrea sa mearga la puscarie si a ales libertatea neconditionata.

| shadow72 a răspuns:

Te intreb si eu ceva, sper sa nu te superi. daca te lovea cu penisul in cap, iti faceai grijo ca ai pueta ramane gravida?
si raspuns la intrebarea ta: stai linistita nu e absolut nici o sansa sa fi ajuns, deci nu esti gravida, deci sa imi dai funda ca nu am mai primit una de mult timp

| ywar a răspuns (pentru shadow72):

Superb! Superb! Ai votul meu! Las-o e putin cam nepregatita pentru viata! Crede in tot si aproape in nimic!

| shadow72 a răspuns (pentru ywar):

Si o funda nu am primit si eu...cred ca sunt prea sincer

| LoriLoL a răspuns (pentru shadow72):

rolling on the floor)liike

| LoriLoL a răspuns (pentru shadow72):

Da! este foarte posibil! felicitari pregateste-te sa devii mamica rolling on the floor

| Doηηa a răspuns:

Nu!

| Jardelin a răspuns:

Data viitoare sa-ti iei niste chiloti impermeabili!hee hee

| Vi003 a răspuns:

Alta data sa mergeti la cofetarie!

| Iunona a răspuns:

Nu, ramai insarcinata doar daca ai contaxt sexual neprotejat.
PS: spermatozoizii mor in apa.

| everythingwillbeokayx3 a răspuns:

Nu,pentru ca apa din piscina este cu CLOR, iar spermatozoizii mor, din moment ce este clor in apawinking