| Xasav a întrebat:

Am nevoie de un sfat
Acum câteva zile am întreținut o relație sexuală cu o fata, țin sa Menționez ca a fost protejat, la schimbarea prezervativului după ce am șters bine … cu șervețele umede. La montarea celui deal doilea( aici este buba, nu mai țin bine minte dar am senzația ca am avut putina sperma pe deget, luata de pe servetelul umed)
Exista vreo șansa ca tipa sa poată rămâne însărcinată?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista nici o sansa.

| dullcat a răspuns:

Exista.Nu e nevoie obligatoriu de penetrare, e destul sa ajunga sperma chiar si la intrare in vagin,
caci vor sti aia mici ce au de facut.Cine spune ca nu, habar nu are de educatie sexuala.

| Hyperion7 a răspuns:

Întrebare întrebătoare și fara supărare. Daca nu știți unde va băgați, nu mai bine rămâneți la ceea ce știți mai bine?happy
Adică decât să complici viața ei, dar și a ta, nu mai bine stai liniștit?
Btw, posibil sa existe niste șanse.

Răspuns utilizator avertizat
| FindMyName a răspuns:

Dacă i-a intrat sperma în vagin, poate sa rămână!
Voi știți mai bine ce ați făcut

| VadimIvanov a răspuns:

Nu există șanse

| Vasilake a răspuns:

Si daca ramane, ce-i? Sa-ti traiasca!

| Anonim123456789012345 a răspuns:

Dacă lichidul seminal a ajuns în vagin, da.

| Xasav explică:

Fraților și surorilor, revin cu un update, dacă i-a venit menstruația, este ok?