| Tinusikk a întrebat:

Am nevoie de un sfat.

Anul acesta am venit intr-o scoala noua si mi-a placut de un baiat, si i-am scris pe mess, el a spus ca are prietena cu care e de 2 ani impreuna sinu vrea sa strice minunata lor relatie, atunci l-am lasat in pace, da nu-l pot uita, ma gindesc zi de zi la el, noapte de noapte.

Acum a trecut o luna poate si mai mult si de fiecare data cind ma vede prin scoala se uiat la mine si imi zimbeste.Nustiu ce sa fac.Am impresia ca si lui ii place de mine, dar eu inca il mai iubesc, dar ce sa fac el a spus ca are prietena.de ce procedeaza asa? poate ca s-au despartit.nu mai stiu ce sa cred... dati-mi un sfat va rog mult.plizzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| PisyRock a răspuns:

S-ar putea sa fie adevarat. Poate te place si nu vrea sa recunoasca(asa sunt baietiiwinking ) sau poate ii place compania ta si de asta zambeste. Intreaba-l si vezi ce zice.

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca are prietena si mai ales de 2 ani, fi sigura ca nu o sa fii niciodata cu el. Asta daca nu o sa se desparta de ea. Nu-ti mai face sperante!

| doinitza12 a răspuns:

Sigur ca te plce.doar ca tine cred eu ca mai mult la prietena sa mai ales ca se intilnesc de 2 ani

| Byankaa66 a răspuns:

Stii ce, sa stai dracului linistita si sa nu te bagi intrei ei, normal cael iti zambeste pentru ca asa sunt baietii, mai tampiti, pun botu imediat, da te **** si te lasa asa ca stai pe coada ta daca nu vrei s`o incurci. Si daca reusesti sa-i desparti bine ar fi sa-ti arda prietena aluia o mama de bataie sa te linisteasca ca te bagi ca musca in curu calului.

| Houselaurie a răspuns:

Mai intreaba-l odata pe mess.intra in vb cu el si zii. cum mai merge relatia cu pretena ta, si vezi ce zice. iar de zambit. si eu zambesc fetelor pe care le-am intrebat daca vor sa fie impreuna cu mine si nu au acceptat, si ele fac acelasi lucru. daca intr-adevar tine la prietena lui, se poate comporta frumos cu toate fetele, zimbindu-le dar nu de fiecare data, ca le place de ele, sau ca vrea sa fie cu ele, din moment ce are pretena.:d
sper sa te fi ajutat.mai intreaba-l ce am zis.

| ashley26pink a răspuns:

Daca vrei sa afli daca are prietena sau nu, poti face cum am facut si eu :d. Iti faci un id cu numele Organizatia Oamenilor Fericiti sau cu Compania Sondaje Romania, te bagi in seama cu el, si il iei la intrebari, vorbindu-i politios, ca si cum nu l-ai cunoaste. :d La mine a functionat :d

| ღAnaღ a răspuns:

Poi...mai intb odata pe mess, si daca nu vrea sa vb cu tine despre prietena lui, roaga o prietena sa-l intrb...SAu fa u primul pas(din nou)p-pwave(Sper ca te-am ajutat)

| Yasmina_8174 a răspuns:

POi...Incearca sal mai intreby o data sau pune o pr dea ta sal intrebe ce parere are despre tine

sper sa te ajute la cineva pup:*