| Daiaaa a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputullaughing.Mie mi-a placut foarte mult de un baiat, genul de baiat smecher care se da la toate fetele. In fine.happy Pana intr-o zi cand a intrat pe mess si m-a intrebat cum stau cu iubirealaughing Si i-am zis sa ma lase in pace, ca nu vrea decat sa faca misto. Si el mi-a jurat ca ma iubeste, ca eu sunt singura fata la care se gandeste, indiferent la cate fete se da. Si mi-a spus ca se da la toate fetele deoarece nu vrea sa isi strice reputatia pe care o are de mic. Si mi-a spus ca numai eu sunt cea mai frumoasa pentru el si ca pe mine ma iubeste. Cica l'am fermecat.laughing Este doar cu o luna mai mare decat mine. si ne cunoastem de cativa ani, deoarece familia mea cu ai lui sunt foarte buni prieteni. Si de atunci la scoala [fac ora de sport cu clasa luiI don't want to see] ma tot priveste indelung, face toate nazbatiile ca sa il observ eulaughing. Si in fiecare seara vorbeste lucruri cu mine pe mess. lucruri care nu le spune oricui.Si de fiecare data cand ma vede ma pupa pe obraz, fara sa ii pese de colegii care trec pe langa noilaughingSi i-am zis ca daca vrea doar sa isi bata joc de mine poate sa ma lase in pace. Si a zis ca nu vrea deloc sa isi bata joc de mine. Deci nu stiu ce sa zic..ma place oare cu adevarat? Sau vrea doar inca o fata pe lista lui? Va rog sa ma ajutatihappy

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

I s-a pus pata pe tine momentan. Dupa ce-i vei ceda, va dori alta fata.

| mona a răspuns:

Te place cu adevarat...

| Demise a răspuns:

Mai ţine-l puţin în suspans, oricum genul ăsta de băiat renunţă uşor la o fată, cine ştie dacă lucrurile astea nu le-a spus şi altor fete? Încearcă să vezi ce iese şi dacă nu va ieşi nimic din relaţie să-i zic aşa, asta e. Un pic de experienţă nu strică.

| neutrino a răspuns:

Sigur te place. De ce? Daiaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prin te place inseamna sa treci cu el in pat.atunci da. daca nu-i asa atunci NU

| Daiaaa explică (pentru anonim_4396):

Noi avem doar 14 anilaughing Deci nu vrea sa ma bage in pat stai linistitlaughing

| Sfatosul2012 a răspuns:

Incearca sa vezi ce iese... daca nu i cum trebuie macar inveti, prinzi expierenta si apoi stii de ce sa te feresti. sporwinking

| Daiaaa explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsurikiss. Chai acum m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si i-am spus ca ma mai gandesc. Si el a crezut ca tot il iau la misto, spunandu-i si eu ca il placlaughing. S-a cam suparatlaughing Dar i-a trecut cand i-am zis ca vreau sa fiu cu el. Deci nu stiu.o sa vedem ce o sa iasa.happy

| Lavynya94 a răspuns:

Eu inteleg ca va cunoasteti de cativa ani,totusi daca chiar te iubeste iti dovedeste asta,si ti-ar fi spus-o mai demult,nu crezi? Ar renunta sa se mai dea la alte fete si sa ramana doar cu tine daca intr-adevar te iubeste? Ce e mai important reputatia lui sau tu? El insista pentru ca vrea ceva anume de la tine,cred ca stii ce si dupa te va parasi, sper sa asculti sfatul meu, rar se mai gasesc baieti "cuminti", in ziua de azi baietii vor altceva, daca vrei sa te bagi in relatie cu el testeaza-l, urmareste-l dar sub nicio forma sa nu-i cedezi.La cea mai mica abatere, paraseste-l, asta este sfatul meu, succes, sper ca te-am ajutat.

| azxdany a răspuns:

Depinde si de baiat in mare parte!
Dai o sansa si la cea mai mica dovada de infidelitate sau ca te minte dai papucii