| Andreea6272 a întrebat:

Am nevoie repede de cineva matur, un psiholog, ma cert cu iubitul din cauza geloziei mele si am nevoie de cineva care sa-mi zica ce sa-i zic.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista psihologi care sa te contacteze pe Instagram!
Un psiholog sau psihiatru il gasesti in cabinetul lui, nu pe grupurile de socializare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am studii, curs NLP cu diplomă. Te pot ajuta dar nu prin Insta ci prin aplicația Zoom. Mesaj privat și rezolvăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, poți să te comporți mai frumos cu el și să nu fii geloasa pe el deoarece așa se incepe cearta, să îl bagi mai mult în seamă și să vorbești frumos cu el, sper că te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cineva matur, un psiholog, "

Cel mai bun dintre cei buni: Mosotti.

| Kiran a răspuns:

Umm, si de ce ai avea nevoie de ajutor pe Instagram? Poate e si el gelos cand o sa vada conversatia ca vorbesti despre voi cu altii.

| zdrx123 a răspuns:

Incearca sa te schimbi, sa fii mai calma, comporta te mai frumos cu el. Poti cauta psihologi pe google, iti faci o programare si vezi ce urmeaza.