| RăzvanMoN a întrebat:

Am niste bubițe albe pe testicule, unele sunt mai mari altele mai mici, le am cam de 1 an jumatate, aveti idee cum scap de ele? Exista vreo crema sau ceva, este o boala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa descrierea ta reiese ca cel mai probabil ar putea fi vorba de cosuri sebacee care se prezinta exact la fel cu cosurile care apar si se extind de pe fata/frunte sau orice alta parte de pe suprafata corpului, in cazul eruptiei accneice. Prin mentinerea unei igiene zilnice adecvate si fara sa folosesti tot felul de creme ''grase'' este posibil ca in timp sa dispara cosurile respective. Multa sanatate!