| anonim_4396 a întrebat:

No pai...intrebarea mea probabil ca nu prea e okay pentru site-ul asta, nu stiu dar intreb totusi big grin pai am niste bubite mici si albe in jurul capului penisului si am niste bubite mai mari un pic si pe testicule, is cumva ca cosurile astea, am auzit ca se pot sparge dar nu am incercat asta laughing no pai nu stiti ce rahat am? macar cum se numeste si daca e grav sau cum sa scap de asta? nu am avut relatii sexuale de nici un fel pana acum ca sa fie transmisa asta deci chiar nu stiu ce o fi thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nimica.Stai linistit.Toti barbatii avem asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pfiu...vorbesti serios? :3

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pfai bine ca nu am vreo boala ceva, mersi prietenaswinking

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit.

5 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut!
Din cate stiu eu si din cate inteleg de la tine, par a fi puncte Fordyce.Sunt perfect normale.
http://www.remediu.ro/cum-scapi-de-punctele-fordyce-20631a.html
Daca vrei sa fii sigur ca vorbim despre acelasi lucru,iti pot trimite prin mesaj privat cateva imagini de pe Google sau poti cauta singur,dar vezi ca deseori apar si alte chestii pe langa ce cauti tu,deci da click pe imagine sa te asiguri ca este scrie 'Fordyce Spots'. Daca ce ai tu nu seamana cu respectivele imagini, ar fi recomandat sa mergi la medicul de familie, si de-acolo, mai departe, la urolog sau la dermato-venerolog.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru fdhgcvnb):

Prietenas, daca nu e nici o boala de piele nu-mi bat capul, is puncte Fordyce cum spuneai tu, am verificat pe google, daca totul e normal si sanatos nu-mi fac grijiwinking mersi de raspuns, m-am lamurit mai mult acum happy