| VIATAeGREA a întrebat:

Am niste bubite mici si albe ca niste pete pe coroana penisului (pe cap) si o pata maro mica tot pe capul penisului credeti ca imi va afecta viata sexuala sad (nu se vad doar de aproape).

4 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Pata aceea - vas de sange spart - se vindeca in mai putin de o saptamana (numai sa nu ti-o frecihee hee) )
bubitele acelea mici - e ceva normal! toate sculele au asa ceva! laughing atata timp cat ai facut-o pana acum si ai facut-o protejat, nu ai de ce sa te temi! vorba lu' colegu': daca nu curge nimica nu e problema laughing bafta

| drhotzu a răspuns:

Urolog scrie pe tine! mergi la consult!

| คlєxヅ a răspuns:

Cati ani ai?

| Teddybbbear a răspuns:

Daca nu curge nimica nu e problema!big grin