| anonim566 a întrebat:

am niste bubite ca niste cosuri pe coroana penisului de vreo 2 ani... ce le as putea face? un tratament? o sa mi afecteze viata sexuala? vreau sa scap de elee!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dervbt a răspuns:

Acele bubite sunt albe? Daca sunt albe, se numesc PPP. Cauta pe google PPP penis, ceva de genul si vei vedea daca arata la fel. Daca arata la fel ca acelea, sunt doar inestetice, nu afecteaza cu nimic. Am avut si eu bubite de genul acela. Pentru toti prostii care o sa comenteze ca nu te speli, am fost obsedat de curat/spalat de mic si tot am avut., deci nu e din cauza ca esti certat cu igiena. Ca sa scapi de ele consulta un dermatolog si ti le va cauteriza. Iti va face o anestezie locala in coroana, exact acolo si va incepe sa le "arda". Cel putin, asa mi-a facut mie acum 10 luni si uite ca nu mi-au reaparut. Mult succes, sa ne zici daca sunt PPP.

| anonim566 explică (pentru Dervbt):

Daca mi se pare ca incet incet se extind spre centrul capului? ce as putea face?