| Anablondyi a întrebat:

Am o colega e chiar uratica ar se crede foarte frumoasa si perfecta! macar de ar avea corp fain dar este ca o scandura laughing de ce se crede asa perfecta cand de fapt e doar o tocilara!?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Vad ca toata lumea a primit nefoositor si stupid.Ai mari complexe, recunoaste!happy

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Miros cumva o stimă de sine sub nivelul mării pe la autoarea postării? Sunt 190% sigur că eşti o "ea" căci unui "el" i s-ar rupe de ce cred alţii despre ei înşişi.
Şi mă rog cine-ţi dă ţie acreditarea să o judeci şi să o numeşti scândură şi tocilară?
Era o regulă a lui Bill Gates care spunea cam aşa: Aveţi mare grijă cu tocilarii. În viitor aproape sigur veţi ajunge să lucraţi pentru ei!
Salut.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Urata, scandura, tocilara!

Sa inteleg ca tu esti exact opusul din moment ce iti permiti sa o judeci, nu?!

| RXN a răspuns:

Asa, si? Frumusetea e subiectiva, asa ca nu vad rostul pentru care iti versi frustrarile pe aici.De ce oare am impresia ca ai probleme cu stima de sine, astfel ca iti place sa arunci cu noroc in oameni, fara sa ai insa un motiv real?

| NickiMinaj a răspuns:

sad life sucks.

| glamour a răspuns:

E foarte bine ca are incredere in sine. Asa va castiga multe, inclusiv stima baietilor. Gusturile nu se discuta, deci cu siguranta pentru altii este o fata frumoasa desi tu o vezi cu alti ochi. nu mai fi asa critic/critica. dai impresia ca esti complexat/complexata. lasa-i pe altii sa creada ce vor si tu vezi-ti de viata ta.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu stiu sa explic de ce, dar stiu finalitatea, ea o sa reusesca tot ce isi propune, chiar daca e nasparlie are atitudine si se stie, doar, atiudinea face diferenta. Tu o sa stai ca fraiera pe margine si o sa e uiti la ea. The end.

| inna a răspuns:

So.care e problema ta? Las-o sa se creada! Poate e model, d'asta e o "scandura".

| Maya_9911 a răspuns:

Si ce ne spui noua?!

| Sevenup a răspuns:

Si intrebarea ta pentru boboci este?
6 cai?

| ladygaga a răspuns:

Miroase a invidie.

E f bine de ea ca are incredere in ea.

| KykyJ a răspuns:

Bun.si care ar fi intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau tu ce ai cu ea si ce tu te crezi superioara ei de vorbesti asa

| Issabella a răspuns:

Te pomenesti ca ai vrea si tu sa fi ca ea si nu sti cum sa faci.