| Radandam a întrebat:

Am o curiozitate. Ce simt fetele când baietii ejaculeaza iar ele se uita la ejaculare, le excita vizual dacă băiatul ejaculeaza o cantitate mai mare? Cum percep ele ejacularea băiatului? O vad excitanta?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Simt oarecum o placere.

| NotNamed a răspuns:

Eu sunt curios ce simt cand ejaculeaza baietii in vaginul lor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu simt nimic dacă vad asa ceva.

Pe fete le excita intriga/haosul și drama, lucrurile rele, de exemplu daca ejaculezi pe verigheta lor, sau daca au gura plina de sperma înainte să meargă la prietenul lor de Crăciun. Sau daca fac sex oral unuia și știu că au saliva intacta pe penisul ăluia înainte să facă sex cu iubita lui. Chestii din astea super nebune.

| nachoplm a răspuns:

Mai bine imi intra un bat in ochi decat sa vad asta.

| 828iaiajaja a răspuns:

Difera de la persoana la persoana