| cccca a întrebat:

E adevarat ca baietii cand se excita prea mult ejaculeaza? cat de mult ejaculeaza?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ejacularea este finalul bun al excitatiei crescande pentru barbat, coincide cu orgasmul. De obicei, cantitatea este de cateva grame (2-5 lingurite).

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca ejaculeaza! Cati ani ai? 10?

| adi4ever a răspuns:

Cam 2, 5 litrilaughinglaughing

| Antonimu a răspuns:

Ati masurat chestia asta in linguritze?! straight face

| danielgeo a răspuns:

Depinde de sezon, iarna de exemplu vine la oferta promotionala de 2, 5 litri
(stia ady ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing f f f f f f f f f f fmult

| csanadka1988 a răspuns:

Nu este adevarat ca 2. 5 L laughing... da este adevarat cand ai orgasm si ejaculezi, dar poti sa ai si orgasm si sa nu ejaculezi. e o chestiune din mintea ta, cum poti sa te controlezi.eu de exemplu cand am orgasm ejaculez si imi vinde destule de mult.tongue

| svmoinesti a răspuns:

"ady" a dat deja raspunsul pe care eram eu tentat sa-l dau! Concret, marbatul ejaculeaza intre 3 si 5 mililitri de sperma, mai clar... cam o lingurita de sperma!